0.00

Bez nodokļa: 0.00€

Pieejamība:
Pieejams
Modelis:
HCBB/HCBT
Ielikt grozā

Share

Apraksts

HCFB/HCFT kompaktajiem plāksnē iemontētajiem aksiālajiem ventilatoriem ir īpaši kompakts dizains, kas veidots, kombinējot iekšējo turbīnrata motoru ar rūpnieciski pielāgotu tiešās padeves uztītu lāpstiņriteņa rumbu. Šis ļoti zemā profila dizains optimizē gaisa plūsmu, vienlaikus samazinot trokšņu rašanos. Kompaktie, plāksnē iemontētie aksiālie ventilatori aizņem pavisam maz vietas jebkurā uzstādījumā: sienās, griestos vai paneļos. Kompaktie plāksnē iemontētie aksiālie ventilatori ir piemēroti uzsādīšanai tieši sienās, griestos vai paneļos, un tos var plaši izmantot dažādu sadzīves, sabiedrisko un ražošanas telpu ventilācijā.

PIELIETOJUMS:

  • Vispārēja ventilācija. Veikali, biroju telpas, kafejnīcas, bari, noliktavu telpas, garāžas.
  • Lauksaimnieciskā ventilācija. Lauksaimnieciskajai ventilācijai kompakto plāksnē iemontēto aksiālo ventilatoru konstrukcijā var būt izmantoti īpaši pretkorozijas risinājumi. Specializētais pielietojums jānorāda, veicot pasūtijumu.

KLĀSTS:

Kompaktie plāksnē iemontētie aksiālie ventilatori ir pieejami ar 11 standarta nominālajiem diametriem no 250 līdz 1000 mm, un atkarībā no modeļa var būt aprīkoti ar vienfāzes vai trīsfāzes motoru ar 2,4,6 un 8 poliem. Gaisa daudzums svārstās no 1200 līdz 54000 m3/h.


Cenas sākot no 159,54 EUR + PVN, pārējas cenas atkarībā no ventilatora parametriem (maksimālā gaisa ražība, jauda, rotācijas ātrums u.c.)